Pemitennis party 2021

5. 12. 2021

Po roční odmlce, způsobené Covidem, se nám v nelehké době podařilo uspořádat již 9.ročník setkání účastníků našich letních tenisových campů. Stejně jako v r. 2019 se konalo v tenisové hale DTJ Jinonice, tentokrát v sobotu, 13.listopadu 2021.

Změřit své síly přijelo celkem18 hrajících účastníků, z toho 7 mužů a 11 žen. Po dohodě zúčastněných byla tentokrát vypsána pouze jedna kategorie, a to smíšená čtyřhra. Turnaj proběhl osvědčeným systémem hry na čas s výměnou partnerů a vzhledem k počtu účastníků byli do závěrečného losování o ceny zařazeni 3 nejlepší muži a 4 ženy. Nejlepším mezi muži byl s 5 vítězstvími a 1 porážkou Ruda Kašparovský, vítězkou mezi ženami se při stejném poměru vítězství a porážek stala Lenka Balochová. Do tradiční tomboly cenami kromě PEMI TENNIS ACADEMY významnou měrou přispěl i náš dlouholetý partner firma YONEX, které tímto děkujeme. Tentokrát však více než kdy jindy platilo, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se a pohybem a dobrou náladou přispět k udržení zdraví a dobré kondice před náročným zimním obdobím.                                                                                    

Součástí programu bylo již tradičně pohoštění, o které se tentokrát vlastníma rukama postaraly Martina Literová a její dcera Alžběta.

Organizaci akce zajistili naši trenéři Martina Literová, Kristýna Šemelíková, Michal Sklenařík a Petr Fiala.