PEMITENNIS PARTY 2023

20. 11. 2023

                            

                            11.11.2023, TC Tachlovice                                              

11.ročník setkání účastníků našich letních tenisových campů, PEMITENNIS PARTY, se letos podruhé uskutečnilo v novém areálu TC Tachlovice u Prahy. V sobotu, 11.11.2023 odpoledne, přivítala 4 kurtová nafukovací hala s kompletním zázemím 17 hrajících účastníků, z toho 8 žen a 9 mužů.

Vypsána byla jediná kategorie, a to smíšená čtyřhra. Turnaj proběhl osvědčeným systémem hry na čas s výměnou partnerů a každého z účastníků čekalo 7 kol o délce 25 minut, Takže žádná procházka růžovou zahradou to nebyla. Nejvíce sil a tenisového kumštu prokázali nováček turnaje Jirka Horešovský a Jana Havrlíková, kteří úskalími bojů dokázali projít s jedinou porážkou. Na druhém místě se v kategorii mužů umístil Maťo Vanko, mezi ženami pak Jana Pejcharová, o 3 příčku se podělili loňský vítěz Honza Chleboun a Petra Čtvrtečková. Všech 6 nejlepších bylo zařazeno do tradiční tomboly o ceny, které kromě PEMI TENNIS ACADEMY věnoval náš dlouholetý partner firma Yonex.

Součástí programu bylo již tradičně pohoštění, o které se ve spolupráci s pracovníky domácího klubu postaraly Martina a Alžběta Literovy. Organizaci akce zajistili naši trenéři Michal Sklenařík.  Kristýna Šemelíková a Petr Fiala.

Závěrem děkujeme všem za zdárný průběh akce a těšíme se na shledanou v tenisové sezóně 2024.