PEMITENNIS PARTY

19. 11. 2022

Jubilejní 10.ročník setkání účastníků našich letních tenisových campů, PEMITENNIS PARTY, se letos uskutečnilo v novém areálu TC Tachlovice u Prahy. V sobotu, 12.11.2022 odpoledne, přivítala 4 kurtová nafukovací hala s kompletním zázemím 19 hrajících účastníků, z toho 12 žen a 7 mužů, které přišla podpořit řada jejich kamarádů a přátel.

Vypsána byla tentokrát pouze jedna kategorie, a to smíšená čtyřhra. Turnaj proběhl osvědčeným systémem hry na čas s výměnou partnerů. Do závěrečného losování o ceny byli zařazeni 3 nejlepší muži a 4 ženy. Nejúspěšnějším v kategorii mužů byl se 4 vítězstvími a 1 porážkou Honza Chleboun, Mezi ženami zopakovala své loňské vítězství Lenka Balochová, když turnajem dokázala projít jako jediná bez porážky.  Do tradiční tomboly o ceny kromě PEMI TENNIS ACADEMY významnou měrou přispěl i náš dlouholetý partner firma YONEX, které tímto děkujeme za podporu.

Součástí programu bylo již tradičně pohoštění, o které se ve spolupráci s pracovníky domácího klubu postaraly Martina a Alžběta Literovy. Organizaci akce zajistili naši trenéři Martina Literová, Kristýna Šemelíková, Verča Prokopová, Michal Sklenařík a Petr Fiala.